For a round-faced girl hair extensions, there are 9 out of 10 who will choose to human hair extensions put their hair down, because it is hair extensions uk possible to cover the edge of the face directly with the hair, and it is not obvious in the clip in hair extensions face.
Carrer dels Joncs 1
08902 L'Hospitalet de Ll. ( Barcelona )
Tel: 93 263 79 90 Correus electònics info@pineda.es | ampa@pineda.es | seleccio@pineda.es
 
Contacte
 
CA ES

Organigrama

Us presentem l’organigrama del curs 2019-2020 per tal que estigueu informats de les persones responsables de cada àrea.

CONSELL DE DIRECCIÓ: 

  • Directora: Ana Costa (a.costa@pineda.es)
  • Sotsdirectora de Formació: Maria Pilar Ruiz (m.ruiz@pineda.es)
  • Cap d’Estudis: Teresa Roquet-Jalmar (t.roquet@pineda.es)
  • Gerent: Sandra Camps (s.camps@pineda.es)

COORDINADORES D'ETAPA:

  • Infantil (Avantis): Ana Zamorano (a.zamorano@avantis.edu.es)
  • Primària (de 1r a 3r): Mentxu Jaureguizar (m.jaureguizar@pineda.es)
  • Primària (de 4t a 6è): Mercè Garcia (m.garcia@pineda.es)
  • ESO i Batxillerat: Raquel Rovira (r.rovira@pineda.es)

 

President de l'AMPA: Josep Mª Roura (ampa@pineda.es)

Capellania: Mn. Javier Gáldiz (capellania@pineda.es) 

Mapa Web
Tel. 93 263 7990 Pineda

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisi dels seus hàbits de (navegació, per exemple). Podeu canviar la configuració o obtenir més informació sobre les cookies utilitzades AQUÍ.

Accepto No accepto