Benvinguts al curs 2020-2021!

15.9.2020

Hem posat totes les mesures necessàries per fer de la nostra escola un espai segur per a tots.

Benvolgudes famílies,

Amb molta il·lusió vull donar-vos la benvinguda al curs 2020-2021! Comencem l’activitat presencial amb moltes ganes de retrobar-nos. Hem posat totes les mesures necessàries per fer de la nostra escola un espai segur per a tots.
Com sabeu a la pàgina web està disponible en pdf el nostre Pla d’obertura, que anem actualitzant segons les darreres indicacions que rebem de les autoritats sanitàries. També podeu consultar el Protocol de casos covid i la Declaració responsable.


De part del professorat, agraeixo la vostra participació a les reunions de pares, és una meravella comprovar que anem de la mà en aquesta tasca.
Tot i que comencem un curs atípic, estem preparats per adaptar-nos als diferents escenaris amb la millor disposició professional, els mitjans tècnics necessaris i la il·lusió de seguir ben a prop de cada alumne i família.


Rebeu una cordial salutació,


Ana Costa
Directora
Noticies recents
Sessió online

Sessió online "Convivir con el COVID"

La Dra. Anabell Torres, metge de família i mare de de Pineda, resol en el seu vídeo molts dels nostres dubtes en relació al Covid.
Comencen les proves d’accés del Batxillerat DUAL

Comencen les proves d’accés del Batxillerat DUAL

Les 26 alumnes candidates posen a prova el seu nivell d’anglès per certificar que poden començar aquests estudis.
100% d'aprovats a la Selectivitat i 3 mencions d'honor

100% d'aprovats a la Selectivitat i 3 mencions d'honor

Des de Pineda donem l'enhorabona a totes les alumnes de la promoció Auró 2020.
Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència de navegació, i oferir continguts i publicitat d'interès. Al continuar amb la navegació entenem que s'accepta la nostra Política de galetes